školská jedáleň

Školská jedáleň

Každé pracovisko materskej školy má svoju školskú jedáleň.  V prevádzkovom poriadku MŠ sa dozviete časový harmonogram podávania stravy.

V MŠ pracujú  dve vedúce školských jedálni. Pre kontakt s rodičmi majú určené hodiny, kedy sa môžete na ne obrátiť so svojimi dotazmi.

Stravnú jednotku nemožno meniť počas mesiaca.

Poplatok za stravu treba uhradiťdo 15. v mesiaci . Vedúce ŠJ vystavujú pre stravníkov príkazy na úhradu, ktoré môžete vyplatiť vo VÚB v Modre. Stravu možné uhrádzať i z vášho účtu, či poštovou poukážkou . ( PP si zabezpečíte samostatne )

Odhlasovanie detí - pokiaľ je to možné , treba odhlásiť dieťa vopred. V nevyhnutných prípadoch treba dieťa odhlásiť v MŠ do 8,00 hod.

V prípade alergie , diéty,... treba upozorniť vedúcu školskej jedálne. Jedálniček pre vaše dieťa bude podľa potreby upravený.

Oznam pre  rodičov

Prosím rodičov , aby stravné zaplatili vždy do 15. dňa mesiac vopred. Ak nebude zaplatené v tomto termíne , dieťaťu nebude vydaná strava.
Dieťa je nutné zo stravy odhlásiť do 8:00 hod.  daného dňa na tel. číslo danej školskej jedálne, inak  mu bude strava započítaná.
V prípade neodhlásenia  má rodič možnosť prvý deň si stravu zobrať domov.

Stravná jednotka (platná od septembra 2012)

a/ desiata                                0,30  €

b/ desiata+ obed                     1,02  €

c/ desiata + obed + olovrant   1,27  €

d/ režijné náklady                    0,28 €

Spolu úhrada rodičov:    1,55 €

Výška úhrady a+b+c bude uhradená na základe počtu odstravovaných obedov, výška úhrady d bude uhradená paušálne, a to sumou 5,60€ t.j. 20 pracovných dní ako priemerný počet dní za mesiac.

upozornenie!!!!!

z dôvodu neuhrádzania poplatkov za stravu budeme od 01.10 2010 zverejňovať mená neplatičov.