školský vzdelávací program

Náš školský vzdelávací program sa volá   MODRÉ  SOVY. Vychádza zo štátneho vzdelávacieho programu ........ ISCED - 0.   Názov nášho programu symbolizuje múdrosť, ktorá je charakteristická pre sovy. Slovo - modré má spojitosť s mestom , kde sa naša škola nachádza...MODRA .

Sovy sú štyri, nakoľko i pracoviská sú štyri.( SNP, Kalinčiakova, Sládkovičova, Partizánska ).

Školský vzdelávací program sa nachádza na každom elokovanom pracovisku. Je záväzným dokumentom pre pedagogických zamestnancov školy.

________________________________________________________________________________________________________

Pre rodičov novoprijatých detí odporúčam prečítať si dokument:Sprievodca_materskou_skolou.doc (63 KB)